Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından beri bir çok mimari ve iç mimari projelerde  yer alarak, ulusal ve uluslararası alanlarda adını duyurmuş, öncü firmalardan olmuştur.

Firmamızın kurucusu mimar ve inşaat mühendisidir. Bünyesinde bulundurduğu mimar, iç mimar ve grafik tasarım uzmanları kadar genç ve dinamik geniş ekibiyle, müşterilerinin tüm isteklerine cevap vermektedir.

Ayrıca mimari ve iç mimari çalışmalarımızın yanı sıra, müşterilerimizin kurumsal (Grafik, Web Tasarım, Tabela, Kurumsal kimlik) çözümlerine kadar her konuda müşterilerimizin isteklerine cevap veriyoruz.

Cafe dekorasyonu, cafe mimari ve iç mimari çalışmalar uzmanlık alanımız olup, tam teşekküllü kadrosuyla standartların üzerine çıkmaya devam ediyoruz. Estetik, lüks, modern, klasik ve bir çok tarzda tasarımlarla müşterilerimizin isteklerine karşılıyoruz.

İsviçre, Fransa, Almanya, Belçika gibi bir çok ülkeler için projeler üretmiş ve anahtar teslimi uygulamalar gerçekleştirmiştir.

2000 m2 alandan oluşan mobilya ve metal aksam fabrikası ile tüm detayları kendi bünyesinde bulundurarak, hızlı ve etkin çözüm odaklı çalışmaktayız.