Ev Rahatlığında Cafeler Günümüzde Revaçta

Ev rahatlığında cafeler günümüzde revaçta

Günümüzde cafe dekorları arasında ev rahatlığında olanları revaçta. Cafede ev rahatlığı sağlamak için; rahat koltuklar, desenli halılar ve ahşap malzeme yardımcınız olacaktır. Romantik klasik tarzı mekanınıza taşıyacak bu tür cafe dekorasyon uygulamaları müşterilerinizin içini ısıtacaktır. Tablolar, duvar süsleri, bitkiler ve aynalar ise cafe tasarımınıza samimiyet kazandıracak dekorasyon elemanlarıdır.

 

artsyle mimarlık, cafe dekorasyon, cafe dekorları

Sanat eserlerinden faydalanın

Cafe iç mekan tasarımları oluştururken sanat eserlerinden yararlanmak da tercih edilen bir tarzdır. Birbirinden güzel tablolar mekanınıza renk ve sanat katar. İnsan, doğa, kahve temalı resimler ya da şehir manzaraları gibi pek çok fotoğraf ya da illüstrasyon da mekanınızı renklendirmekte işinize yarayacaktır.

Cafe tasarım aşamasında, mekanınızda, hem kalabalığın keyfini çıkarmak, sosyalleşmek isteyenlere, hem de bir köşede kitabını okuyacaklara özel köşeler düşünmelisiniz. Oturma gruplarını iyi organize ederek, kalabalıktan uzak kalmak isteyenleri ve sosyalleşmek için dışarı çıkmış olanları bir arada memnun edebilirsiniz.

artsyle mimarlık, cafe dekorasyon, cafe dekorları

Dekoratif aydınlatma tercih edin

Cafe iç dekorasyon planında Işıklandırmanın önemini unutmayın. Beyaz ve parlak ışığı mümkün olduğunca tercih etmeyin. Gözü yormayacak ama bir şeyler okumaya da engel olmayacak yumuşak ve sarı ışık her zaman daha olumlu sonuç verir. LED ışıklandırmadan da yararlanabilir, böylelikle hem dekoratif hem de az maliyetli şık bir aydınlatma elde edebilirsiniz.

Unutmayın!… Mekanınıza hayat verecek cafe dekorasyonları için bir iç mimarlık firması ya da bir iç mimar ile anlaşmanız ticari başarınızı perçinleyecek önemli bir konudur.

Henüz Yorum Yapılmadı

Yorum bırakın

Your email address will not be published.